Sada na vyřezávání lupenkovou pilkou - DOMEČEK

Kód: 014397S
369 Kč
Do 5 dnů
Možnosti doručení

Sada obsahuje: Lupenkovou pilku, brusný papír, dřevěnou destičku na vyřezávání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na vyřezávání lupínkovou pilkou

Pokud mají Vaše děti rádi tvoření a chcete aby si vyzkoušely vyřezávání ze dřeva, pak je tato sada ideální. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných a originálních dřevěných výrobků. V sadě najdete:

  • Lupenkovou pilku: Jedná se o speciální pilu, která umožňuje vyřezávat složité tvary a vzory z dřevěných desek nebo překližek. Lupínková pilka má tenký a pružný list, který se snadno ohýbá a otáčí podle potřeby. Lupenkovou pilku můžete použít pro jemnou práci, modelářství, výrobu hraček a jemnou mechaniku.
  • Brusný papír: Po vyřezání je potřeba zbavit se ostrých hran a zjemnit povrch dřeva. K tomu slouží brusný papír, kterým můžete dřevo jemně obrušovat a vyhlazovat. Brusný papír má různé hrubosti, podle toho, jak moc chcete dřevo obrousit. V sadě naleznete proužek cca 10 cm o hrubosti P100.
  • Dřevěnou destičku na vyřezávání: Aby jste mohli začít s vyřezáváním, potřebujete mít nějaký materiál, ze kterého budete vyřezávat. V sadě je přiložena dřevěná destička z topolové překližky o tloušťce 3 mm, která je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Dřevěná destička je dostatečně pevná, ale zároveň dostatečně tenká, aby se dala snadno prořezat lupínkovou pilkou.
  • Dřevěnou destičku s komponenty na vyloupnutí: Aby byl konečný výrobek opravdu dokonalý, přibalili jsme Vám do balíčku i sadu komponentů, které z dřevěné destičky jednoduše vyloupnete. Většinou se jedná o opravdu složité a malé tvary, které by byly na vyříznutí pilkou složité. 

velikost vyřezávací destičky: 176x195 mm

S touto sadou si můžete užít hodiny zábavy a tvořivosti. Po vyřezání se dají jednotlivé komponenty jednoduše slepit jakýmkoliv lepidlem na dřevo a poté i nabarvit. 

Sada na vyřezávání je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád ruční práce a chce si rozšířit své dovednosti. S touto sadou se nikdy nebudete nudit a budete mít možnost projevit svou kreativitu a fantazii.

Barva lupenkové pilky se může lišit od fotografie produktu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: