Vyřezávací destička - DYNĚ

Kód: 014396
110 Kč
Do 5 dnů
Možnosti doručení

Samostatná vyřezávací destička

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na vyřezávání lupínkovou pilkou

Pokud mají Vaše děti rádi tvoření a chcete aby si vyzkoušely vyřezávání ze dřeva, pak je tato sada ideální. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných a originálních dřevěných výrobků. V sadě najdete:

  • Dřevěnou destičku na vyřezávání: Aby jste mohli začít s vyřezáváním, potřebujete mít nějaký materiál, ze kterého budete vyřezávat. V sadě je přiložena dřevěná destička z topolové překližky o tloušťce 3 mm, která je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Dřevěná destička je dostatečně pevná, ale zároveň dostatečně tenká, aby se dala snadno prořezat lupínkovou pilkou.
  • Dřevěnou destičku s komponenty na vyloupnutí: Aby byl konečný výrobek opravdu dokonalý, přibalili jsme Vám do balíčku i sadu komponentů, které z dřevěné destičky jednoduše vyloupnete. Většinou se jedná o opravdu složité a malé tvary, které by byly na vyříznutí pilkou složité. 

velikost vyřezávací destičky: 160x118 mm

S touto sadou si můžete užít hodiny zábavy a tvořivosti. Po vyřezání se dají jednotlivé komponenty jednoduše slepit jakýmkoliv lepidlem na dřevo a poté i nabarvit. 

Sada na vyřezávání je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád ruční práce a chce si rozšířit své dovednosti. S touto sadou se nikdy nebudete nudit a budete mít možnost projevit svou kreativitu a fantazii.

Lupínkovou pilku a brusný papír můžete zakoupit samostatně, a nebo ve zvýhodněných setech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: