O NÁS

 

Jsme pár který se rozhodl v roce 2020 spojit své síly a začít tvořit na CO2 laseru. Začalo to pouze hračkami, které úspěšně proběhly atestací a začali jsme jezdit na naše první trhy. Dále jsme zůstali u dětí, a rozhodli jsme se tvořit všelijaké výřezy a tvořivé sady pro radost z tvoření. Do práce s laserem jsme se zamilovali a nyní už tvoříme i dekorace, které dělají lidem útulné domovy a všelijaké dárkové předměty pro radost. Začali jsme prodávat na trzích, a lidem se naše produkty tak líbili, že jsme se rozhodli si vytvořit e-shop. No a teď jsme tady, máme vlastní e-shop kde se snažíme neustále přidávat nové produkty, které by si lidé mohli zakoupit a dělat s nimi radost sobě nebo druhým.

NA KVALITĚ SI ZAKLÁDÁME

Všechny výrobky jsou navrhovány a vyráběny v České republice z kvalitních materiálů. Na kvalitě nám opravdu záleží, a proto se snažíme každý výrobek dovést k dokonalosti. Každý jeden kus projde několika kontrolami, a až pak dorazí k Vám domů či na obchůdek. Všechny hračky jsou atestované, splňují všechny harmonizační normy EU pro děti od 3 let. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost zákazníka. Naši nabídku neustále rozšiřujeme, abychom uspokojili přání všech. Rádi Vám i vytvoříme něco na zakázku.

CO NABÍZÍME?

Nabízíme široký sortiment dekorací, dárkového zboží, výřezů k dotvoření, aj. Věříme, že si u nás z pohodlí domova vybere každý, ať už dekoraci jen tak pro sebe pro radost, či pro radost druhých.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše sídlo najdete ve Východních Čechách v Královehradeckém kraji. V městečku kamenné krásy Hořice. Naše výrobky si však můžete zakoupit buďto online na e-shopu či v různých obchůdcích, se kterými jsme úspěšně navázali spolupráci a dodáváme jim naše zboží. Níže naleznete mapu, kde tyto krásné obchůdky naleznete. Určitě stojí za to je navštívit, mají mnoho krásných produktů nejen od nás.

BALENÍ ZÁSILEK DO POUŽITÝCH KRABIC


Jelikož žijeme v době, kdy produkce odpadu dosahuje enormních rozměrů, rozhodli jsme se, že budeme používat pro balení našich objednávek také již jednou použité krabice. Je tak možné, že Vám zásilka dorazí v jedné z nich.
Krabice mohou pocházet z produktů jiných značek nebo dodavatelů a nemusí tak být krásné a nové. Svůj účel však splní a přispějí k tomu, abychom společně snižovali produkci odpadů.
Budeme rádi, když je zlikvidujete do modrých odpadkových kontejnerů určených na sběr starého papíru.