4 TIPY NA DÁRKY PRO PANÍ UČITELKU

 Konec školního roku se kvapem blíží. Děti při předávání loučení se se školním rokem často darují třídním učitelům malé dárky, např.: jako poděkování za trpělivost. Samotný výběr dárku může být pro někoho oříšek. Nezoufejte, pomůžeme vám vybrat vhodný dárek pro paní učitelku i pana učitele. Darujte jim malé radosti pro chvíle pohody a radosti. Pokud chcete být tento rok originální a darovat něco, co určitě ještě paní učitelka nedostala, podívejte se na naše 4 typy které zaručené potěší!

1.  Dřevěná destička s lepícími papírky

Všichni je používáme a je jich stále nedostatek, ano jsou to lepící papírky. Co takhle darovat paní učitelce stylový a praktický stojánek rovnou i s bločkem, aby papírky měla vždy po ruce. Dřevěnou destičkou s lepícími papírky potěšíte každého, kdo ji dostane.

 

2.  Dřevěné dárkové srdce pro paní učitelku

Chápající, trpělivá, milá zábavná... slova chvály nikdy nezklamou a vždy potěší! Tady je máte všechny na jednom místě a můžete tak svoji paní učitelku zavalit chválou, která ji jako vzpomínka vydrží po generace! Dřevěné srdíčko navíc krásně voní po dřevě a obsahuje rovnou i přírodní provázek. 

 

3.  Dřevěný dárkový andílek 

Starají se nám o děti, vychovávají, učí je nové věci, ukazují jim svět. Jsou jako andělé, kteří opatrují. Pokud i vy máte štěstí, na paní učitelku co je jako anděl, můžete jí to říci touto nezapomenutelnou dekorací. Určitě zahřeje u srdíčka! Pokud by jste chtěli rovnou obdarovat i asistentky, kuchařky a vychovatelky, máme pro Vás také řešení, aby jste nemuseli shánět jinde -> TADY

 

4. Dřevěný zápich - DĚKUJI ŽE JSTE MI POMOHLA RŮST

Děti rostou jako z vody, a co si budeme, většinu času stráví právě ve škole. Můžeme tak říct, že paní učitelky jsou právě ty, které pomáhají našim dětem růst. Hitem každého roku zůstávají květiny, kupte tedy květinu v květináči, zapíchněte zápich a je to! A pokud chcete klasiku, květinu řezanou, i na Vás jsme mysleli, nabízíme dřevěný nápis, který jednoduše připevníte na květinu, třeba tavící pistolí.