ZAKÁZKOVÁ VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBRAZŮ

Kód: 1818

Detailní popis produktu

 

Pokud hledáte originální a kreativní způsob, jak vyzdobit stěny vaší mateřské školy, máme pro vás řešení. Nabízíme zakázkovou výrobu obrazů na zeď ze dřeva, které jsou nejen krásné, ale i bezpečné a ekologické. Obrazy jsou originální a kreativní způsob, jak vytvořit příjemné a barevné prostředí pro děti. Proto je to skvělý nápad pro ty, kteří chtějí oživit interiér školky a podpořit fantazii a radost dětí. Navíc jsou dřevěné obrazy trvanlivé, ekologické a snadno se udržují. Při výběru motivu a stylu je dobré myslet na to, co se dětem líbí, co je baví a co je učí. Můžete si nechat poradit od odborníků nebo se inspirovat na internetu. Můžete si vybrat z našeho portfolia motivů, nebo nám poslat svůj vlastní nápad. My se postaráme o to, aby Vaše dekorace byly vyrobeny podle vašich přání a dodány v co nejkratším termínu.

V MOMENTÁLNÍ DOBĚ NEMÁME STÁLOU NABÍDKU PROSTOROVÝCH DEKORACÍ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY, MOC RÁDI VÁM ALE VYROBÍME JAKÝKOLIV MOTIV NA ZAKÁZKU. 

Některé z výhod dřevěných obrazů oproti jiným materiálům jsou:

  • Jsou originální a upoutají pozornost
  • Jsou ekologické a přírodní
  • Mohou být přesně podle vašich představ
  • Jsou odolné a snadno se udržují

U ZAKÁZKOVÉ VÝROBY NELZE PŘEDEM URČIT CENU PRODUKTU. BERTE PROTO NA VĚDOMÍ ŽE CENA UVEDENÁ U TOHOTO PRODUKTU NENÍ PLATNÁ. CENOVOU NABÍDKU VÁM ZAŠLEME NA VÁŠ EMAIL. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: